Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 20.02.2014, 20:58
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Jedyny przypadek w którym dopuszczam jednobramkowe zwycięstwo to ciśnięcie cały mecz i wpakowanie bramki dopiero w 90 minucie(lub dwóch vide mecz z Amicą bodajże z 2003 roku) żeby się przez cały mecz nastawiali na punkty a tu taki ch*j. W każdym innym przypadku ma być zapieprzanie od 1 sekundy, żeby zapomnieli jak się nazywają i wpakowanie im minimum 3-4 bramek.
pójdę dalej...i to najlepiej po bramce samobójczej.
dziękuję za uwagę