Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
10158
20.02.2014, 17:33
Dlatego dobrze by było żeby jutro zeszły wszystkie bilety to może pójdą po rozum i otworzą coś na H. Jest też jeszcze opcja, że garbatym wystarczy G5, wtedy można przesunąć bufor na G3 i G4
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt