Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10158
Stary 20.02.2014, 17:33
Dlatego dobrze by było żeby jutro zeszły wszystkie bilety to może pójdą po rozum i otworzą coś na H. Jest też jeszcze opcja, że garbatym wystarczy G5, wtedy można przesunąć bufor na G3 i G4
Odpowiedz cytując