Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10157
Stary 20.02.2014, 17:29
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę coś takiego

Czyli dodać wolne miejsca co daje nam razem niecałe 30000. I klub liczy że garbaci wykorzystają wszystkie bliety, co się raczej nie stanie. A i też wszystkie karety na G2 oraz na E25 nie zejdą, no chyba że klub zamieni te miejsca na bilety.
Zmienili... chwile temu było 28 tys. Teraz się zgadza. 27,500+2300 to prawie 30 tys. Mogli by otworzyć chociaż połówe H21... nie ma sensu zamykać całego sektora
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując