grzesiek_gt napisał(a):

Ja widzę coś takiego
Czyli dodać wolne miejsca co daje nam razem niecałe 30000. I klub liczy że garbaci wykorzystają wszystkie bliety, co się raczej nie stanie. A i też wszystkie karety na G2 oraz na E25 nie zejdą, no chyba że klub zamieni te miejsca na bilety.
|
Zmienili... chwile temu było 28 tys. Teraz się zgadza. 27,500+2300 to prawie 30 tys. Mogli by otworzyć chociaż połówe H21... nie ma sensu zamykać całego sektora