Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 20.02.2014, 17:23
mam nadzieje na wynik 2/3-0, nie bardzo widze jak mieliby nam zagrozic. zapewne sprobuja ostrej,agresywnej gry; mam nadzieje, ze w takim przypadku sedzia bedzie reagowal wlasciwie