Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10156
Stary 20.02.2014, 17:22
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę coś takiego

Czyli dodać wolne miejsca co daje nam razem niecałe 30000. I klub liczy że garbaci wykorzystają wszystkie bliety, co się raczej nie stanie. A i też wszystkie karety na G2 oraz na E25 nie zejdą, no chyba że klub zamieni te miejsca na bilety.
Stawiam, że w sobotę klub zamknie sprzedaż karnetów i zamieni to na bilety.
Odpowiedz cytując