Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 20.02.2014, 17:03
Post do ludzi co idą na młyn (z forum SKWK):

Cytat:
Oczywiście nikt nikomu nie zabrania wzięcia na mecz szalika, bo padają i takie pytania. Przyjście na czarno oznacza wyjątkowo ubranie czarnej koszulki/kurtki tak jak normalnie powinno się przychodzić na czerwono, cała filozofia, szczegółów dowiecie się na sektorze.