Post do ludzi co idą na młyn (z forum SKWK):
Cytat:
|
Oczywiście nikt nikomu nie zabrania wzięcia na mecz szalika, bo padają i takie pytania. Przyjście na czarno oznacza wyjątkowo ubranie czarnej koszulki/kurtki tak jak normalnie powinno się przychodzić na czerwono, cała filozofia, szczegółów dowiecie się na sektorze.
|