Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10154
Stary 20.02.2014, 17:01
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
bufory na g2, g3, h11 i h21 to razem jakieś 3600 miejsc. Garbaci mają do wykorzystania 2000 biletów. Jeżeli zejdą wszystkie miejsca na loże bo o inne sektory nie ma się co martwić, to nas może być max około 27400, więc z gośćmi około 29000.

Cytat:
w związku z tym, że już dziś wiemy, iż mecz z cracovią zobaczy ponad 28 000 kibiców, prosimy, aby przy reymonta 22 pojawić się odpowiednio wcześniej.]
+ 2 365
....
Odpowiedz cytując