|
Senior Member
Offline
|
|
grzesiek_gt napisał(a): 
|
bufory na g2, g3, h11 i h21 to razem jakieś 3600 miejsc. Garbaci mają do wykorzystania 2000 biletów. Jeżeli zejdą wszystkie miejsca na loże bo o inne sektory nie ma się co martwić, to nas może być max około 27400, więc z gośćmi około 29000.
|
Cytat:
|
w związku z tym, że już dziś wiemy, iż mecz z cracovią zobaczy ponad 28 000 kibiców, prosimy, aby przy reymonta 22 pojawić się odpowiednio wcześniej.]
|
+ 2 365
....
|
|