Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25987
Stary 20.02.2014, 16:42
yarow napisał(a):Wyświetl post
Jest niestety ostro: http://vod.gazetapolska.pl/node/6301
Czyli podzial Ukrainy praktycznie pewny. Nie wierze zeby Putin zostawili Krym ,Donbas i Odesse bez nadzoru skoro 80% populacji tam to Ruskie. Krotko - Ukraina pograza sie w chaosie i pozbawiona bogactw naturalnych i gazu to nic dobrego nam nie wrozy. Szykuje sie nam nowa Jugoslawia u naszych wschodnich rubiezy.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 20.02.2014 o godz. 17:03.