yarow napisał(a):

Czyli podzial Ukrainy praktycznie pewny. Nie wierze zeby Putin zostawili Krym ,Donbas i Odesse bez nadzoru skoro 80% populacji tam to Ruskie. Krotko - Ukraina pograza sie w chaosie i pozbawiona bogactw naturalnych i gazu to nic dobrego nam nie wrozy. Szykuje sie nam nowa Jugoslawia u naszych wschodnich rubiezy.
