Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10149
Stary 20.02.2014, 16:02
% gosci powinien byc od pomniejszonej o bufory liczby siedzen moim zdaniem. Czyli jakies 1400 powinno wejsc zydkow. Po zapisach okazaloby sie ze wszyscy by sie upchali na G5 a my mielibysmy dodatkowe G2
Odpowiedz cytując