Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
10148
20.02.2014, 15:54
Bufory na G2, G3, H11 i H21 to razem jakieś 3600 miejsc. Garbaci mają do wykorzystania 2000 biletów. Jeżeli zejdą wszystkie miejsca na loże bo o inne sektory nie ma się co martwić, to nas może być max około 27400, więc z gośćmi około 29000.
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt