Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGowiec
Member
Od: 10.2011
Offline
#
10144
20.02.2014, 14:25
Nadciągaja posiłki, w Krk wyladuja w niedziele kolo południa i stamtąd prosto z piro w rece przemarsz na nasz stadion. Info potwierdzone.
AVE
WISŁA
KRAKÓW
ABGowiec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABGowiec
Znajdź inne posty napisane przez ABGowiec