Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków
Offline
#
10140
20.02.2014, 11:39
Bilety na sektor F, plus karnety na G2, C5 i E25
"Jestem trudnym człowiekiem ale pocieszam się faktem, że to Bóg mnie takim stworzył..."
mimon89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mimon89
Znajdź inne posty napisane przez mimon89