Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3165
Stary 20.02.2014, 10:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Właśnie nie "o", tylko "z".
Właśnie 'O', tak jak rozmawia się 'o dupach' 'o polityce' 'o pogodzie' 'o literaturze' czy 'o Wiśle w mediach'.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale chyba domyślasz się do czego to zmierza. Wracamy do punktu wyjścia - "komu tak naprawdę zależy na TS-ie"? Kto mu realnie pomaga?
To nie do końca ten temat. Oczywiście to co mówisz jest jednym z argumentów w dyskusji ale nie stanowi jej meritum. Tutaj mówimy o mediach, i o wizerunku klubu, głównie w środowisku Januszy. Niestety, dyskusja, być może z racji nieproporcjonalności argumentów, sprowadziła się do personalnych zestawień i podziału 'My' vs 'Wy':

element napisał(a):Wyświetl post
Będziecie, nie?
No to fajnie, do zobaczenia.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To właśnie miałem na myśli, pisząc o dyskutowaniu "z" rzeczywistością. (...) No i wychodzi taka rozmowa dziada z obrazem.
Być może ale są i tego plusy. Medialność TS, to temat o którym należy rozmawiać i do tego służy również forum. Co więcej, jest to dobry łącznik między 'kumatymi a Januszami' - forum,zwłaszcza w okresie derbów, przegląda dużo sympatyków Wisły, niekoniecznie obeznanych z tematem czy też nie mieszkających w Krakowie. Trzeba to wykorzystać. Czasami wystarczy jedynie cierpliwie przedstawić kontrargumenty. Z definicji - jeśli ktoś jest na tym forum wspiera i buduje markę klubu. Wystarczy dać argumenty. IMHO Na prawdę można mieć zdanie że postać Miśka ma negatywny wpływ na PR klubu ale jego osoba wnosi coś, o czym prasa nie wspomina. Czyli cenzurować prasę a nie stan wiedzy kibiców.

Gwiaździsty dobrze wypunktował co mnie zastanawia po wymianie argumentów - sąsiadka wydaje się mieć lepszy PR i prasę za sobą.

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jedno. Jak w mieście, gdzie stanowimy zdecydowaną większość, nie mamy swoich radnych utożsamiających się z Wisłą (nie wspominam już o prezydentach miasta, które stale obsadzane sa przez ludzi związanych z garbatymi), dziennikarzy którzy są nam przychylni (dziwnym trafem o tzw. człowieku lokalne media pisały peany na jego cześć, z metala też zrobiono sanitariusza, o aferze korupcyjnej cracovii i toczącym się procesie przed sądem o kupowaniu przez ten klub meczów cicho sza). (....)
P.S.
Wiem że idą derby, ale po co się spinać na siebie?

Edit:
Smuda z Wisłą składakiem jedzie po mistrza
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...921,1,727.html
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 20.02.2014 o godz. 12:06.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując