Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 20.02.2014, 10:18
Dzięki wielkie Kocur. U mnie widze bedzie problem bo auto jest leasingowane,więc żadnego wpisu o mnie tam ni ma. Najwyżej uderzę do firmy o jakieś zaświadczenie,czy też o notarialną zgodę
Odpowiedz cytując