Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 20.02.2014, 01:13
Pany taka sprawa. Od marca obejmie mnie ta nowa pierdo.... strefa parkowania.Mieszkam w strefie,nie jestem zameldowany,a auto służbowe zaparkować trzeba pod domem. Co w takiej sytuacji wykombinować,żeby codziennie nie było kwitka za szybą ?
Odpowiedz cytując