Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10136
Stary 20.02.2014, 00:03
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
Będzie ktoś liczył bilety jak bedziemy grali z Podbeskidziem? A nie czekajcie, przecież derby , tu sie pokaże , że jestem aktywny, napisze coś o biletach , w końcu wszyscy mówią o tym meczu to i ja powiem , a jak bedzie mecz z przykładowym Podbeskidziem to mam to głęboko w dupie , teraz trzeba sie pokazać.
Jak byłem młody też mnie tacy ludzie, takie zachowania irytowaly przy okazji meczów "o większej renomie".
Dam Ci radę, wyluzuj. Nie warto.

Trzeba się cieszyć z tego, że się w przeciwieństwie do innych pamięta o Wisle częściej niż raz na pół roku.
Trzeba się cieszyć możliwością uczestniczenia w meczach o takiej atmosferze, przy wypełnionym stadionie.

G: "Każdy kibic niech pamięta, jedność fanów to rzecz święta!"
Odpowiedz cytując