Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10135
Stary 19.02.2014, 23:48
Skończ. Każdy obczaja ile biletów bo chce, żeby frekwencja była jak największa. Jak mecz z Podbeskidziem będzie budził takie emocje to też by były liczenia i tyle.

A najlepiej by było jakby liczenia nie było z prostego powodu - frekwencja zawsze by była wysoka.
Odpowiedz cytując