|
Skończ. Każdy obczaja ile biletów bo chce, żeby frekwencja była jak największa. Jak mecz z Podbeskidziem będzie budził takie emocje to też by były liczenia i tyle.
A najlepiej by było jakby liczenia nie było z prostego powodu - frekwencja zawsze by była wysoka.
|