Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25981
Stary 19.02.2014, 22:10
kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Pod linkiem do strony PE jest projekt rezolucji datowany na 3 grudnia 2013...jak wiadomo projekt ten, jak i caly raport portugalskiej idiotki, zostal odrzucony przez PE chyba 10 grudnia 2013
Kolejna manipulacja?
no nie do konca. Wyglada na to ze raport bedzie glosowany do skutku:
Chociaż 10 grudnia 2013 r. Parlament Europejski odrzucił ekstremistyczny projekt rezolucji realizującej interesy polityczne i ekonomiczne koncernów aborcyjnych, jej polityczna promotorka, Edit Estrela, znalazła sposób by znowu poddać pod głosowanie ten projekt. Pomimo spektakularnej porażki, ten skompromitowany projekt domagający się wprowadzenia aborcji na żądanie, ograniczenia wolności sumienia oraz obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach, po raz kolejny usiłuje się poddać pod głosowanie na forum Parlamentu Europejskiego, tym razem przy okazji zapowiedzi złożenia przez Komisję Europejską na forum Parlamentu "Oświadczenia o niedyskryminacji w ramach zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz praw w tej dziedzinie". Zastąpi ono przewidzianą do tej pory w porządku obrad problematykę europejskiej strategii walki z bezdomnością. Ma mieć to miejsce we czwartek 16 stycznia na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Według regulaminu, jeśli Komisja wydaje oświadczenie, Parlament może następnie głosować nad rezolucją w związku z tą deklaracją. Korzystając z tej procedury, lobby proaborcyjne chce ponownie głosować nad treścią raportu odrzuconego miesiąc temu. Dzięki proceduralnym kruczkom, usiłuje osiągnąć swój polityczny cel bezpośrednio na posiedzeniu plenarnym, mimo porażki poniesionej w ramach normalnej procedury.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czyli RN to margines? A główną siłę "prawdziwej prawicy" stanowią NOP, Falanga i ONR? Czy to wszyscy czy jeszcze jest jakiś odłam? Czy ktoś nimi wszystkimi kieruje? Czy ktoś ich wszystkich reprezentuje? Czy to wszystko wolna amerykanka...
https://www.youtube.com/watch?v=0A7jhzkdUZI