coni napisał(a):

|
Klub traci na buforach, a te palanty nie wykorzystaja tych 2000 miejscówek? ja pie...le
|
Gdyby dzisiaj wszystkie bilety były sprzedane to możnaby powiedzieć że klub traci. Ale na tą chwilę biletów jest jeszcze dużo więc tego typu stwierdzenie jest bez sensu