Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10126
Stary 19.02.2014, 22:08
coni napisał(a):Wyświetl post
Klub traci na buforach, a te palanty nie wykorzystaja tych 2000 miejscówek? ja pie...le
Gdyby dzisiaj wszystkie bilety były sprzedane to możnaby powiedzieć że klub traci. Ale na tą chwilę biletów jest jeszcze dużo więc tego typu stwierdzenie jest bez sensu
Odpowiedz cytując