Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3156
Stary 19.02.2014, 21:56
Podsumowując wychodzi na to, że 82-letni prezes TS Wisła jest bardziej ogarnięty od kilkunastu mędrców stąd
I tym się właśnie różni TS Wisła od Wisły SA. W TS-ie ludzie bezgranicznie oddani Wiśle pracujący często całkowicie za darmo, ogarnięci, kumaci, super akcje, super inicjatywy, nowe sekcje, siłownie, restauracje, kibicowskie sklepy, nie omieszkają wrzucić na oficjalną stronę kibiców z racami, chwalą się filmami jak koszykarki Wisły z kibicami odpalają race, promo-wideo z futsalowcami, siatkarkami czy koszykarzami Wisły - na pełnej ....ie, kibolsko, Wiślacko, jest moc, Wiślackie graffiti na ścianach, w sekcjach sportowców, czuć dumę, jedność, siłę Białej Gwiazdy, wszystko się kręci, rozwija, jest zajebiście, super atmosfera, mimo, że nie śmierdzą pieniądzem.
W SA same gbury, niedorajdy i najemnicy, facebook'a prowadzą jakby mieli ciężkie gacie, powolne to wszystko, ospałe, bez charakteru, głupiego Wiślackiego pubu na stadionie nie potrafią zbudować, z muzeum pierdzielą się 10 lat, sklep z prawdziwego zdarzenia? a gdzie.. nie ma miejsca, za to jest miejsce w.......ić 500 VIPów pod jedną z trybun, wyżerka za frajer, zachleją mordy, a potem obrzuca gównem Wisłę pisząc durne felietony w gazetach bądz wypowiedzą się publicznie o złej Wiśle (na TS Wisła od tego momentu całkowity zakaz wstępu dla s....ysynów, S.A niech robi swoje), w galeriach meczowych - nigdy zdjęć z charakterną oprawą, a nie daj Bóg z racą bo jeszcze ktoś zobaczy (nie wolno, nu, nu!) A miliony złotych do wydania.. wymienić ludzi na chwilę z TS-u do S.A., dać im chociaż 1/10 budżetu, którym dysponują aktualnie rządzący w S.A, a ruszą z taką pompą, że Stanowski na weszlo ani razu nie mruknie o wspaniałej Legii.
A zamiast tych Stiliców i Dudków sprowadzać to czas najwyższy postawić godny pomnik Henrykowi Reymanowi..bo chłopina czeka na to 30 lat.


-----------------------------
Na szczęście ich wpływy w TS Wisła kończą się na typowaniu składu do meczu w internecie.
Jeden z drugim niech zacznie od znalezienia choćby nowej hali Wisły bo jak przystało na kibica Wisły pewnie i tego nie wie, za to wie, gdzie znajduje się stadion Cracovii.
Jak potrzeba wesprzeć sekcję i wypełnić halę marnym tysiącem osób to chętnych brak, za to tutaj "przyjaciół TS Wisła" od groma.. z politykami i dziennikarzami na czele, którzy pierwsi do obrzucania gównem, ale ostatni do pomocy Wiśle.

Psy szczekają, karawana jedzie dalej..
Ostatnio edytowane przez element : 19.02.2014 o godz. 22:29.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując