Temat
:
[23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
SIP
Member
Od: 02.2004
Skąd: KRAKÓW - STARY PŁASZÓW
Offline
#
36
19.02.2014, 21:03
Śmierdząc czosnkiem nie przejdziesz przez nasze bramki. No chyba że na sektor gości.
ZAWSZE NAD WAMI ....
SIP
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SIP
Znajdź inne posty napisane przez SIP