|
Bardzo się ciesze że Marco wraca do zdrowia i że to nie jest tak poważne jak mówili. Niektórzy na tym forum już spisali go na straty - pozdro tofik - jak widać wiślaka nie tak łatwo złamać! Czekam teraz na powrót najpierw na ławkę, a następnie na stopera i w końcu Bunio będzie grał na lewej stronie, bo mimo wszystko Piotrek mnie jeszcze nie przekonuje.
|