Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21441
Stary 19.02.2014, 20:28
Bardzo się ciesze że Marco wraca do zdrowia i że to nie jest tak poważne jak mówili. Niektórzy na tym forum już spisali go na straty - pozdro tofik - jak widać wiślaka nie tak łatwo złamać! Czekam teraz na powrót najpierw na ławkę, a następnie na stopera i w końcu Bunio będzie grał na lewej stronie, bo mimo wszystko Piotrek mnie jeszcze nie przekonuje.
Odpowiedz cytując