|
no i po co? po co byłoby dawać tym cymbałom 2 tysiące biletów jak oni sprzedadzą max 1000? Trzeba było dać 1000, zrobić bufor na G4 i całe G2 plus G3 byłoby sprzedane... No ale to myślenie naszych władz, i jeszcze ten śmieszny bufor od strony okrąglaka- paranoja.
|