Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10120
Stary 19.02.2014, 20:17
no i po co? po co byłoby dawać tym cymbałom 2 tysiące biletów jak oni sprzedadzą max 1000? Trzeba było dać 1000, zrobić bufor na G4 i całe G2 plus G3 byłoby sprzedane... No ale to myślenie naszych władz, i jeszcze ten śmieszny bufor od strony okrąglaka- paranoja.
Odpowiedz cytując