mee napisał(a):

|
piast słaby tak że aż boli, nie jestem przekonany do koncepcji Smudy, Stilić póki co rusza się jak oldboy, zobaczymy co będzie dalej, brożki niechlujnie jak za dawnych lat, nie wiem czy nie przesadziliśmy z ilością emerytów po przejściach. Oby nie, ale jak coś przestanie iść to czuję DUUUŻE PROBLEMY W SZATNI. Potrzebujemy na gwałt przynajmniej 2 obrońców (na poziomie). Oraz napastnika, albo 2. Brożek bez konkurencji się rozleniwi.
|
Dodam, że lato za gorące a zima za zimna, wódka powinna być tańsza. Mnie osobiście wali w krzyżu, kierownik mnie chyba nie lubi, muszę rano wstawać a nie chcę. Ostatnio stwierdziłem nawet nadwagę a jem mało i piwo piję.
Pierwszy mecz po przerwie, daj na luz