Gwiaździsty napisał(a):

|
Czy na mecz zabieramy ze sobą kanapki ?
|
Haha, rozwaliło mnie to. Dobra, Panowie ogarnijcie się i jazda.
Parchy prawdopodobnie zbierają się przed meczem na rynku, więc tam uważać, a wiedzą że mamy być na czarno.
Nie chodzi o strach, ale chyba każdy chce dojść bez problemów na mecz i tam czysto kibicowko ich zmiażdżyć.