|
W Anglii rzucają popękanymi kuflami na murawę i nikt afery nie kręci..
Dzięki kibicom, grupce osób, które mają własne firmy i całkiem darmo wspomagają Wisłę z Miśkiem na czele TS Wisła zaczęło wychodzić na prostą. Żaden porządny obywatel nie odniósłby takiego sukcesu. 3/4 z Was nie zdaje sobie sprawę, jakie OLBRZYMIE PROBLEMY miało TS Wisła (poza piłką S.A nie widzicie światu..)
Macie swoje S.A, ale S.A nie jest problemem bo tym się zajmuje Cupiał z 40 mln budżetem.
TS Wisła jest w innej sytuacji - DRAMATYCZNEJ, ale się polepsza.
Siłownia otwarta zostanie na terenach TS Wisła, żeby Wisła mogła na tym zarabiać. Myślenie nie boli.
Restauracja otwierta zostanie na terenach TS Wisła, żeby Wisła mogła na tym zarabiać. Myślenie nie boli.
Sekcja TSW jest otwarta na terenach TS Wisła, żeby Wisła mogła na tym zarabiać. Myślenie nie boli.
I oby tego było więcej.
Misiek tyle ma za uszami, co połowa społeczeństwa.. a jak ktoś kreuje się na ministranta to powinien zamieszkać w klasztorze.
Pojeżdził Porshe, ukradł coś w sklepie, otworzył siłownię.. BANDYTA!
Poselskie gnidy kradną miliardy i nikt im nic nie robi.
Misiek przyciąga ludzi, przede wszystkim małolatów. Każdy kto miał do czynienia choć na chwilę z tym "bandytą" wie jaki ma stosunek do klubu i najmłodszych fanów Wisły - PEŁEN SZACUNEK, a za ich olewanie i wyśmiewanie pompa w mordę.
Kurew boli, że Misiek prowadząc LEGALNY interes podnosi klub na nogi, który był na skraju bankructwa, a do pełni szczęścia i tak daleka droga.
Na wszystko jest papier, na wszystko jest faktura, wszystko jest legalne. A że nie mają haka na niego to się dopierdalają.
Co by się nie działo to zawsze Misiek.. zaraz będą nagłówki "Gotuj z Miśkiem", "Taniec z Miśkiem", "Jak śpiewa Misiek".
PS: Zalecam wszystkim mędrcom przejść się kiedyś na tereny TS Wisła, rozejrzeć się, pozwiedzać sekcję, porozmawiać z prezesem, ludzmi tam pracującymi, a zrozumiecie... bo na dziś dzień idę o zakład, że większość wypowiadających się tutaj nie była nawet na żadnym meczu sekcji TS Wisła.
TS Wisła jest najważniejsza, wazniejsza od S.A (S.A jest odrębną spółką) ale spadkobiercą historii, tradycji i sukcesów jest TS Wisła.
Ostatnio edytowane przez element : 19.02.2014 o godz. 19:25.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|