mr_kwolf napisał(a):

|
Chelsea niedawno wygrała LM, a w Premier League zajęli 5 miejsce. Jak to możliwe? Piłkarska ośmiornica zawładnęła Premier League?
|
Skoro budżet Legii w ostatnich latach stopniowo wzrasta, więc i oczywiste jest to, że możliwości ustawiania meczów rosną.
mr_kwolf napisał(a):

|
Jak Lech wychodził z Ligy Europy a my przegrywaliśmy z ogórami to liga była ustawiona pod Wisłe bo to my koniec końców zdobyliśmy mistrzostwo? Czy wtedy to się akurat nie liczyło?
|
Dla Drozda jest to w ogóle nieistotny fakt. Zresztą ma to miejsce w każdej dyskusji z jego udziałem. Gość po prostu wybiera sobie wydarzenia, które pasują mu do jego ideologii, a reszty nawet nie bierze pod uwagę.
emj10 napisał(a):

W słoikach siła! Kiedy Drozd wpadasz do Warszawy się osiedlić? W końcu Wisła Kraków poza politycznym i kilkoma off-topami za bardzo nie zaprzątała twojej głowy na tym forum
|
Dorzucę się do biletu
