Cytat:
prof. Gliński trafnie podsumował...
Bojkot Donalda Tuska
Cytat:
Propozycja podjęcia debaty, złożona przez premiera Donalda Tuska Jarosławowi Kaczyńskiemu, to wyłącznie ruch pozorowany. Platforma Obywatelska miała ponad sześć lat, by przeprowadzić cywilizowany dialog o politycznych priorytetach Polski z partiami opozycyjnymi i społeczeństwem. Wielokrotnie Prawo i Sprawiedliwość – a także i ja w trakcie konstruktywnego wotum nieufności wobec rządu Tuska – nawoływaliśmy do rozpoczęcia takich rozmów. Panu premierowi jednak jakoś nie starczyło do tego odwagi i ciągle zasłaniał się sztuczkami propagandowymi. Dzisiaj uważam, że debata z Donaldem Tuskiem nie ma sensu. Po tym, co zrobił na pogrzebie tragicznie zmarłej córeczki polskiego olimpijczyka nie powinno się podawać mu ręki. Nie rozmawia się z politycznymi nekrofilami. Tusk – który kilka godzin później był w stanie rechotać do kamer z powodu zupełnie innej kwestii – przekroczył dopuszczalne granice kulturowe. Jak długo społeczeństwo będzie cierpliwie patrzyło na te niepojęte zagrania rządowej propagandy?
|
Żal mi ciebie. Układ PO-PiS bawi się takimi jak ty. Tak, zero debat, po co? Lepsza jest kiełbasa przedwyborcza.
Sytuacja z tą debatą pokazuje dokładnie to jak Polacy są traktowani przez tych śmieci politycznych. Co to w ogóle ma być, że PO albo PiS robi jakąś łaskę, że do debaty nie chcą jedni bądź drudzy stanąć hahaha. "Polaczki nie zasłużyliście na debatę dwóch największych partii".
Przecież to nawet nie jest śmieszne. Za takie słowa powinien być kop w dupę i wydalenie ze sceny politycznej.
Nie wiem jak to ubrać w słowa. No wyobrażacie sobie, że stajecie do konkursu (wyborów) i nie chcecie się skonfrontować z największym rywalem? Przecież to czyste frajesrtwo i robienie sobie z zawodów (wyborów) jaj.
To się tyczy PiSu w tej kampanii jak PO, które z tego co pamiętam unikało debaty przed wyborami prezydenckimi.