wwf napisał(a):

Co jak co ale ja Hadaja za tą akcję pochwalę.
Facet jest u siebie, ma poparcie trybun a tu mu jakaś przybłęda z Kielc będzie robić wrzutki co on ma robić.
Hadaj pokazał że ma jaja.
|
Hadaj pokazał raczej typową. "kulturkę" powojennych mieszkańców Warszawy, którzy zasiedlili ją w tamtym okresie, gdy na wozach drabiniastych przywieźli do niej te naleciałości mazowieckich wioch i małomiasteczkowych zachowań. Potem szybka obróbka na tzw. człowieka sowieckiego, centrale, zjednoczenia, awanse, raj dla karierowiczów i ich rodzin ściąganych tutaj z całej Polski.
Prawdziwi warszawiacy, których duża cześć zginęła w Powstaniu Warszawskim lub została wywieziona po nim do obozów w Niemczech już do niej nie wrócili (często mieli zakaz powrotu) i mieszkają dzisiaj w wielu miastach, na tzw. ziemiach Zachodnich a nawet w Krakowie.
Obecni mieszkańcy to są inni ludzie, nie mają nic wspólnego z tymi, którzy żyli tam do 1945 r.