Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3131
Stary 19.02.2014, 09:20
cfa napisał(a):Wyświetl post
Daleko mam do Krakowa, ale moim zdaniem ludziom należy się szansa. Z tego co Misiek zrobił też nie jestem dumny, jednak swoje odsiedział. odpokutował i na pewno przemyślał, wyciągnął wnioski i chyba już do nikogo nożami rzucał nie będzie, przynajmniej nie podczas meczu i nie z trybun.
Raczej nie chodzi o aspekt kibicowski. Chodzi o pewne rzutowanie jego osoby na opinie klubu w mediach/prasie. Czyli wizerunkowo mamy:

- nóż z trybun (Parma)
- jazda porsche sponsora i 'kradzież' maczet ze sklepu
- 'zdobycie' rynku gastronomicznego na stadionie
- otwarcie siłowni w klubie TS

Kij ma dwa końce. Pozytywnym aspektem jest fakt że powstało TSW itd. Natomiast warto postawić sobie pytanie dlaczego niektórym biznes łatwiej robić przy TS-ie czy w stołówce na stadionie (Miśkowi czy Litarowi). Przecież taką siłownie można było otworzyć gdziekolwiek, catering również. Jednak z pewnych powodów pada na współpracę z TS. Inna sprawa - paradoksem jest fakt że osoba która pozbawiła klub milionów (ów sławny nóż) ma takie oficjalne powiązania biznesowe z marką 'Wisła'. To na obecna chwilę musi szkodzić wizerunkowo klubowi, choćby Misiek stał się aniołem i planował działać charytatywnie. Dobrze na forum ktoś powiedział - interes mógł otworzyć sobie na kogokolwiek. PR-owo strzał w kolano, zwłaszcza że wiadomo było że 'pejsowska' prasa wyciągnie powiązania biznesowe na światło dzienne.

Ergo - nie redukowałbym tematu do resocjalizacji. Bo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi... pewnie o kobiety
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 19.02.2014 o godz. 09:28.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując