Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3130
Stary 19.02.2014, 07:44
Daleko mam do Krakowa, ale moim zdaniem ludziom należy się szansa. Z tego co Misiek zrobił też nie jestem dumny, jednak swoje odsiedział. odpokutował i na pewno przemyślał, wyciągnął wnioski i chyba już do nikogo nożami rzucał nie będzie, przynajmniej nie podczas meczu i nie z trybun.
Bardzo ciekawie wypowiadają się ludzie powiązani z Craxą, tylko zastanawia mnie jedno tam w tym śmiesznym klubiku prezesem jest chyba Jakub Tabisz który z tego co czytałem tu i tam nie jest osobą najwyższych lotów, jakoś poza weszło nie czytałem o jego wybrykach.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując