Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10116
Stary 19.02.2014, 02:06
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Zostało 1138 biletów
E23 - 22
E24 - 75
E26 - 197
E13 - 108
E14 - 158
H22 - 102
H23 - 10
A21 - 14
A23 - 111
A11 - 341

oraz 611 miejsc tylko na karnety:
C5 - 64
G2 - 456
E25 - 91

Więc w sumie zostało 1749 wolnych miejsc.
Jeżeli otworzą H21 i H11 to dojdzie dodatkowo 1300 miejsc.

Więc jak ktoś chce kupić bilet to powinien się pospieszyć bo w dniu meczu raczej tego już nie zrobi.
Szczególnie mało pozostało najdroższych biletów na środek trybuny zachodniej i wschodniej - odpowiednio 24 i 97.
Jak komuś się będzie nudziło to jutro wieczorem też może policzyć i zobaczymy z jaką prędkością dokładnie schodzą bilety.
Wie ktoś co w przypadku gdy zejdą wszystkie bilety, a na G zostanie np. 300 miejsc dla karnetowców?
Odpowiedz cytując