Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10115
Stary 19.02.2014, 01:55
@Wojtas: Z tego co się orientuję (poprawcie mnie jeśli się mylę), na rodzinny bilety są tylko w kasie dostępne.

Mam nadzieję, że do pt znikną ostatnie bilety z kas i będziemy już mogli oficjalnie ogłosić, że derby na Wiśle = komplet.

Swoją drogą przed podziałem na grupy zagramy jeszcze u siebie z Ruchem (sob 18.30), Zawiszą (pt 20.30) i BB (tba). Walczymy o punkty przed podziałem, żeby różnica do Legii szybko została zminimalizowana/odrobiona więc wsparcie na pewno będzie potrzebne.
Odpowiedz cytując