Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 19.02.2014, 01:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co ech? W każdym temacie jest tak samo. Można widzieć i reagować, widzieć i olewać albo udawać że się nie widzi, a wszystkich którzy widzą wyśmiać jako "spiskowców". Dlaczego nie zaglądasz do politycznego? Dla św spokoju? Żeby nie musieć decydować? Nawet przed samym sobą...
No tak, rozumiem że tutaj widzi i reaguje szeryf Drozd
Czy ja o jakiś spiskowcach wspominałem? Nie pytam już dlaczego tak "politycznego" bronisz I żeby uprzedzić Twoją błyskotliwą ripostę - nie jestem za PO. Ale tak samo nie podoba mi się PiS, SLD, czy inne Palikoty. Ale najbardziej śmieszą mnie "dyskusje" ich miłośników. Nie widzicie, że i jedni i drudzy w dupie mają nas wszystkich i się z takich internetowych wojenek tylko śmieją w zaciszu gabinetów?

A żeby było pełnego off-topicu. Hadaj w meczu z Koroną przeszedł samego siebie, choć skłamałbym mówiąc, że słysząc jego głos nie kotłuje się we mnie Ciekaw jestem czy L coś z tym zrobi, w końcu gość jest już w klubie kilkanaście lat
Odpowiedz cytując