Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10114
Stary 19.02.2014, 00:11
Juz sie chyba pogubilem,albo ktos mi odpisal ale nie zauwazylem..

co z naroznkiem F?jesli to sektor rodzinny(?) to przeciez te powini tam bilety sprzedawac,a tu pisze ze sektor wylaczony za sprzedazy...

a tam jest sporo miejsc do zapelnienia...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując