Pewnie żydkom znowu gula skoczy:
Najlepszy piłkarz i trener Małopolski wybrani!
Cytat:
|
- W trakcie kariery otrzymałem już wiele nagród, ale tę będę cenił chyba najbardziej, bo sytuacja Wisły, gdy ją obejmowałem w lecie ubiegłego roku, nie była łatwa - stwierdził Franciszek Smuda, odbierając wczoraj trofeum za zdobycie tytułu Trenera Roku. Zaś Arkadiusz Głowacki, najlepszy wśród piłkarzy, nie omieszkał zauważyć, iż zwyciężył "cokolwiek by mówić, w wieku oldboja".
|