Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 18.02.2014, 20:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że odebranie DP akredytacji na mecze Wisły byłoby krokiem w dobrym kierunku. Nie ma miejsca na naszym stadionie dla takich wszarzy z tej bulwarówki. Trzeba się szanować.
A parchaty coraz bardziej DP tłoczy temat dalej. Zbiera wypowiedzi posłów, marszałków itp. Widać jak parchy wystraszyły się perspektywy totalnej w przyszłości dominacji Wisły w Krakowie. Tych 200 chłopaków trenujących codziennie w TSW zesrało ich gacie na żadko. Dlatego mobilizują parchate wpływy i próbują nastawić opinię publiczną przeciwo Wiśle.

http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...tml#komentarze
Odpowiedz cytując