Gwiaździsty napisał(a):

|
Myślę, że odebranie DP akredytacji na mecze Wisły byłoby krokiem w dobrym kierunku. Nie ma miejsca na naszym stadionie dla takich wszarzy z tej bulwarówki. Trzeba się szanować.
|
A parchaty coraz bardziej DP tłoczy temat dalej. Zbiera wypowiedzi posłów, marszałków itp. Widać jak parchy wystraszyły się perspektywy totalnej w przyszłości dominacji Wisły w Krakowie. Tych 200 chłopaków trenujących codziennie w TSW zesrało ich gacie na żadko. Dlatego mobilizują parchate wpływy i próbują nastawić opinię publiczną przeciwo Wiśle.
http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...tml#komentarze