Drozd napisał(a):

|
W 60 minucie do końca meczu jest pół godziny,
|
Ah, więc Ty też jesteś członkiem kościoła "Minuta podyktowanego karnego determinuje jego zasadność". No, wporzo.
Szczerze - bo nie chce mi się już z Ciebie dalej zlewać - dawno nie słyszałem czegoś tak głupiego. Zapamiętam Cię
To teraz wal czemu Komisja Legii nie anulowała czerwonej kartki Gruzina i nie zdyskwalifikowała Sobolewskiego.
kot napisał(a):

A tak przy okazji, zapytam gości z Wa-wy, gdzież to są te akademickie brylanty w składzie nowego trenera
|
Tam gdzie ich miejsce. Berg im grzecznie podziękował po zgrupowaniu. Niestety Łukasik gra.
kot napisał(a):

A swoją drogą do dziś podziwiam wasz fenomen. Chyba żaden wasz piłkarz sprzedany w XXI wieku ( poza 1 bramkarzem, no może 2 ? ) nie odnalazł się nigdzie za zachodnią granicą ( wszyscy raczej poprzepadali jak kamienie na amen, bez względu, czy młody ze szkółki, czy stary z zaciągu) a zagranica i tak ciągle, słono łapie się na wasze pół produkty, opakowane w legendarne wręcz złotka, nieuchwytnej jak dotąd, jakości czy szkoleniowej tradycji ( ostatnio Furman)
|
Dzięki za podziw, choć myślę że to jednak bardziej zazdrość. Pytanie - czy niby piłkarze z innych polskich klubów robią większe kariery? Łeeee, nie sądzę. Taka sama padaka. Grunt, że my ciągle potrafimy znaleźć frajerów. Jak jeszcze sprzedadzą Łukasika za 2-3 miliony to będzie majstersztyk.
Ku pokrzepieniu serc Wam napiszę, że powoli tracę wiarę w projekt Berg i nasze mistrzostwo
