markowywislak napisał(a):

|
E 16 to jakaś kampania Tyskie a co za tym idzie pewnie 1/2 sektora puste będzie. Myśle że H11 i H22 otworzą jednak ale zrobią buforek mały od okrąglaka.
|
Na kampanie pewnie będą przeznaczone resztki biletów które nie zeszły na grupy młodzieżowe.