Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10110
Stary 18.02.2014, 15:07
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
E 16 to jakaś kampania Tyskie a co za tym idzie pewnie 1/2 sektora puste będzie. Myśle że H11 i H22 otworzą jednak ale zrobią buforek mały od okrąglaka.
Na kampanie pewnie będą przeznaczone resztki biletów które nie zeszły na grupy młodzieżowe.
Odpowiedz cytując