Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67585
Stary 18.02.2014, 12:41
Jak dla mnie Szewczyk to nie jest poziom, który pozwoliłbym mu walczyć o miejsce w pierwszej 11 a my potrzebujemy zawodników którzy będą wchodzić z ławki i wzmacniać a nie osłabiać drużynę. Co do Czekaja to on jest zdecydowanie słabszy niż Uryga czy Nalepa.
Odpowiedz cytując