|
Jak dla mnie Szewczyk to nie jest poziom, który pozwoliłbym mu walczyć o miejsce w pierwszej 11 a my potrzebujemy zawodników którzy będą wchodzić z ławki i wzmacniać a nie osłabiać drużynę. Co do Czekaja to on jest zdecydowanie słabszy niż Uryga czy Nalepa.
|