Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 18.02.2014, 12:39
kot napisał(a):Wyświetl post
A tak przy okazji, zapytam gości z Wa-wy, gdzież to są te akademickie brylanty w składzie nowego trenera
Przecież wasz trener to nie zarozumiały zagraniczniak i dlatego w Legii w ostatnim meczu grało tylko 3 Polaków. Gdzie Piechniczek i dlaczego media nie biją na alarm z tęsknoty za polską Legią , bo podobno stać Was na każdego, to i na Polaków tym bardziej
Dobre pytanie, chociaż powinny nie bić na alarm tylko wylewać kubły pomyj jak to było tak niedawno z nami. Jak widać zmienił im się punkt widzenia czy tylko cel do walenia ?
Odpowiedz cytując