Nie nie widzę sensu rozmawiania z kimś kto wypiera rzeczywistość. Słyszałeś może o "kolejkach cudów", fryzjerze, wdowcu, misiu i innych? Obejrzyj sobie mecz Legia Pogoń i powiedz, że liga jest czysta

. Gdyby liga była czysta to nie dostawalibyśmy w cyce z Azerami czy Gruzinami. Proste.
Dlatego nie ma z Tobą o czym gadać.