Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.02.2014, 11:08
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
INFORMACJA DLA KIBICÓW Z SEKTORA C!

Każdy obowiązkowo w niedziele przychodzi w czarnej kurtce!
Każdy bez wyjątku drze mordę przez 90 minut + czas doliczony!
Każdy słucha poleceń z gniazda!


INFORMACJA NIE DLA GŁUPICH ROZKMIN I PYTAŃ.
Podajcie dalej!
Żeby nie było niedomówień informacja, że cały sektor C przychodzi ubrany na czarno pojawiła się na SKWK:

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,30567/#p30567

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/530...a-derbach.html
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.02.2014 o godz. 12:15.