WISŁAZWE napisał(a):

INFORMACJA DLA KIBICÓW Z SEKTORA C!
Każdy obowiązkowo w niedziele przychodzi w czarnej kurtce!
Każdy bez wyjątku drze mordę przez 90 minut + czas doliczony!
Każdy słucha poleceń z gniazda!
INFORMACJA NIE DLA GŁUPICH ROZKMIN I PYTAŃ.
Podajcie dalej!
|
Żeby nie było niedomówień informacja, że
cały sektor C przychodzi ubrany na czarno pojawiła się na SKWK:
http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/p,30567/#p30567
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/530...a-derbach.html