marcin19876 napisał(a):

|
Chavez, Szewczyk, Uryga, Burdenski, Nalepa, Stjepanović, Bieszczad - (...) z tych 7 zawodników tylko Stjepanović, Bieszczad i Uryga powinni zostać, reszcie podziękować i min. 4 kolejne transfery zrobić obowiązkowo bo ławki rezerwowych to my nie mamy...
|
ee.. a Szewczyka dlaczego wywalasz?