|
Mam takie pytanie. Otoz placilem za karnet przeztenc caly system. Kase pobralo a karnetu jak nie bylotak nie ma. Poszedlem dzis do strefy kibica a tam mi powiedzieli, ze niby sie kasa automatycznie zwroci, wiec zgod ir z ich zaleceniem powtorzylem transakcje i znowu to samo. Zezarlo mi w cholere kasy, w payu napisali, ze przekazali kase Wisle. I tutakie pytanie, nie wiecie moze do kogo sie mam zwrocic o zwrot tej kasy? Bo to lekka paranoja jest...
|