Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10100
Stary 17.02.2014, 23:12
Mam takie pytanie. Otoz placilem za karnet przeztenc caly system. Kase pobralo a karnetu jak nie bylotak nie ma. Poszedlem dzis do strefy kibica a tam mi powiedzieli, ze niby sie kasa automatycznie zwroci, wiec zgod ir z ich zaleceniem powtorzylem transakcje i znowu to samo. Zezarlo mi w cholere kasy, w payu napisali, ze przekazali kase Wisle. I tutakie pytanie, nie wiecie moze do kogo sie mam zwrocic o zwrot tej kasy? Bo to lekka paranoja jest...
Odpowiedz cytując