|
Nie chciałbym zapeszać, ale to okienko - jakimś cudem - wygląda na jedno z lepszych ostatnio. Gdyby nie kontuzje Boguskiego i Jovanovica to nawet ławkę mielibyśmy jak na Polskie warunki spoko (poza zmiennikiem dla Pawła Brożka).
Generalnie w porównaniu do bezpośrednich konkurentów do podium (Lech, Górnik) to się nawet wzmocniliśmy.
W ogóle ostatnio widać pewna tendencję: mało kasy = mało wtop transferowych. Poza Brudenskim każdy gracz sprowadzony w ostatnich okienkach spełnia oczekiwania: Sarki, Guerrier, Stjepanovic, Brożek x2.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|