Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67577
Stary 17.02.2014, 22:47
Nie chciałbym zapeszać, ale to okienko - jakimś cudem - wygląda na jedno z lepszych ostatnio. Gdyby nie kontuzje Boguskiego i Jovanovica to nawet ławkę mielibyśmy jak na Polskie warunki spoko (poza zmiennikiem dla Pawła Brożka).

Generalnie w porównaniu do bezpośrednich konkurentów do podium (Lech, Górnik) to się nawet wzmocniliśmy.

W ogóle ostatnio widać pewna tendencję: mało kasy = mało wtop transferowych. Poza Brudenskim każdy gracz sprowadzony w ostatnich okienkach spełnia oczekiwania: Sarki, Guerrier, Stjepanovic, Brożek x2.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując