Bik napisał(a):

|
Czy bilety będzie można kupic na sektory h21 bądź h11 ?
|
Na tą chwile wątpliwa sprawa albo czekają jak zejdzie reszta i otworzą albo rzeczywiście zabezpieczają jako bufor (co dla mnie po tej stronie to będzie głupota).Nikt nie powie ci na 100 %
Jedynie można gdybać.Ja obstawiam ze będzie zielone światło aby sprzedawać na te sektory bilety.