Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10099
Stary 17.02.2014, 22:22
Bik napisał(a):Wyświetl post
Czy bilety będzie można kupic na sektory h21 bądź h11 ?
Na tą chwile wątpliwa sprawa albo czekają jak zejdzie reszta i otworzą albo rzeczywiście zabezpieczają jako bufor (co dla mnie po tej stronie to będzie głupota).Nikt nie powie ci na 100 %

Jedynie można gdybać.Ja obstawiam ze będzie zielone światło aby sprzedawać na te sektory bilety.
Odpowiedz cytując