Marcin_fan napisał(a):

Nie podyktował byś karnego kiedy gość ewidentnie zmienia kierunek lotu piłki w polu karnym i gdyby nie to to Brożek(?) byłby sam na sam ?
Meczu Legii nie oglądałem tylko czytałem niektóre opinie że karny troche dyskusyjny.
Gołym okiem dyktowanie karnego w 56min a 82min coś tu mówi.
|
Jeden z lepszych tekstów jakie przeczytałem na tym forum.