Uran235 napisał(a):

Paweł dzisiaj wyraźnie pod formą, chyba po nim najbardziej z całej drużyny było widać ciężkie nogi - jeszcze kiedy rywal nie siedział mu na plecach, było calkiem nieżle, ale w zwarciu Brożkowi wyraźnie brakowało pary.
|
O tym samym chciałem napisać. Wydaje mi się, że spory wpływ miało na to bardzo ważne zgrupowanie kadry, na którym Pawła nie mogło zabraknąć. Gdyby był w takiej formie, jak np. w jesiennym meczu z Koroną (tam bardzo ładnie "ścierał się" z mocnymi fizyczne obrońcami), to myślę, że mielibyśmy bardziej okazały dorobek bramkowy.