Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 17.02.2014, 21:42
Uran235 napisał(a):Wyświetl post

Paweł dzisiaj wyraźnie pod formą, chyba po nim najbardziej z całej drużyny było widać ciężkie nogi - jeszcze kiedy rywal nie siedział mu na plecach, było calkiem nieżle, ale w zwarciu Brożkowi wyraźnie brakowało pary.
O tym samym chciałem napisać. Wydaje mi się, że spory wpływ miało na to bardzo ważne zgrupowanie kadry, na którym Pawła nie mogło zabraknąć. Gdyby był w takiej formie, jak np. w jesiennym meczu z Koroną (tam bardzo ładnie "ścierał się" z mocnymi fizyczne obrońcami), to myślę, że mielibyśmy bardziej okazały dorobek bramkowy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując