|
Sarki - dużo biegał, słabe dośrodkowania i spalone, ale i tak +
Guerrier - bardzo agresywna gra, nie wychodziło mu ale widać, że chciał +
Stilic - + za samego karnego, a i kilka innych sytuacji
Głowacki - ostatnia barykada, WIEEEELKI PLUSSS za brak kartki
|